Skip to main content
Maledivy INAK - Fulmaya Travel ® | Zavolajte nám: +421 902 901 974 | alebo napíšte: zajazdy@velkedivy.sk

Ostrov 2 – komfort priamo pri pláži

Rušnejší, ale šarmantný ostrov, kde nájdete množstvo kaviarničiek, reštaurácií a obchodíkov. A čo je najhlavnejšie, všetky pláže sú tu klasifikované ako plavkové.

Tento ostrov splní vaše predstavy, ak si chcete oddýchnuť na peknej pláži, zaplávať si a zároveň si užiť dobrú šnorchlovačku na domácom reefe. Aj keď to tu pulzuje životom, nebudete tu mať pocit preľudnenosti. Okrem rôznych kaviarničiek, obchodíkov a reštaurácií tu nájdete aj to najpodstatnejšie – príjemné romantické zákutia na pláži, kde môžete byť aj úplne sami. Na ostrove je aj detské ihrisko a lekár.

Ubytovanie

Ubytovaní budete v komfortnom hotelíku. Izby sú rôznych kategórií. V hlavnom bloku A – izba s výhľadom na zeleň a s balkónom, lacná izba bez výhľadu a balkóna určená pre nenáročných budget cestovateľov, izba s dvorčekom na prízemí vhodná pre rodiny s deťmi. Izby v novom bloku B – sú novšie, jedinou nevýhodou je, že sú o pár krokov ďalej od pláže než izby bloku A. Hostia z bloku B majú hotelové raňajky spolu s ostatnými v záhradke hotela, kde tiež môžu hocikedy tráviť čas, keďže vlastný dvor nemajú. Na izbách je wifi, klimatizácia, tv a minichadnička.

Pláž

Najbližšia plavková pláž je hneď pri hoteli – dostanete sa na ňu len pár krokmi popod stromami. Na tejto pláži žijú na malom útese korytnačky, vyberte sa ich pohľadať. Ďalšie plavkové pláže sa nachádzajú neďaleko hotelíka (lehátka a slnečníky sú tu zdarma).

Strava

Najviac odporúčame pobyt s raňajkami. Obed či večeru si môžete doobjednať aj priamo na mieste v hotelíku, ale najvýhodnejšie je na stravovanie využiť miestne reštaurácie.

Aktivity

Tento ostrovček je vynikajúcim strategickým miestom, z ktorého môžete absolvovať výlety na iné lokálne ostrovy. Takisto je tu k dispozícii množstvo zaujímavých aktivít – výlet za delfínmi, za mantami, výlet na sandbank, šnorchlovací výlet (ak by vám nestačila šnorchlovačka na domácom útese). V hoteli sa dá požičať vodný skúter, kajak alebo paddleboard. Na ostrove sa nachádza i samostatné dive centrum, kde si môžete urobiť PADI kurz. Raritkou tohto ostrova je chov papagájov, ktorý sa tu stal populárnym počas korony a každý večer sa miestni schádzajú na špeciálnom mieste, kde papagáje venčia – zabehnite sa sem pozrieť, je to zážitok. Pri pobyte nad 10 dní dostanete od nás ako bonus zdarma jeden výlet.