Skip to main content
Maledivy INAK - Fulmaya Travel ® | Zavolajte nám: +421 902 901 974 | alebo napíšte: zajazdy@velkedivy.sk

Vyber si najlepšiu dovolenku
pre seba

Vyber si najlepšiu
dovolenku
pre seba

„Island hopping“ čiže „skákanie po ostrovoch“.

Žiadna iná cestovka na Slovensku momentálne nič také neponúka. Počas jednej dovolenky s nami navštívite viacero ostrovov – každý s inou atmosférou a inými zvyklosťami.

Zažijete cestovateľské dobrodružstvo a spoznáte maledivský život najviac, ako to len ide. Táto forma cestovania je pre Vás ako stvorená, ak ste typ, ktorý nikdy neobsedí, a chce vidieť čo najviac. Budete mať príležitosť spoznať odlišný „vibe“ rôznych ostrovov, navštíviť rôzne dedinky a pláže…. Skrátka zažijete skutočné Maledivy v ich čo najautentickej forme.

Exotická príroda, pomalé životné tempo miestneho obyvateľstva, pravá maledivská kuchyňa, tiché a romantické zákutia, ale aj rušný lokálny život. To všetko budete mať šancu zažiť. Pritom budete neustále obklopení nekonečnou tyrkysovou farbou mora a nádhernými plážami s jemnučkým bielym pieskom.

Počas pobytu na jednotlivých ostrovoch si program môžete doplniť aj rôznymi výletmi a aktivitami (grilovačka na piknikovom ostrove, šnorchlovací výlet, výlet na sandbank, vodné športy, výlet za mantami alebo delfínmi či výlet do rezortu – záleží len na Vás. )


Lokálne ostrovy sú to pravé orechové, čo môžete na Maledivách zažiť. Cenovo dostupné aj pre Slovákov a Čechov, rodinná atmosféra malých penziónov, detské ihriská, nádherné pláže, výborná šnorchlovačka, atmosféra normálnej dediny kde žijú reálny ľudia – žiadna rezortová snobarina. V nasledujúcej tabuľke si môžete jednotlivé ostrovy jednoducho porovnať a buď si vybrať jeden, alebo rovno viac a vyskladať si svoj „Island Hopping“ (skákanie po ostrovoch) – to znamená zažiť viac ostrovov počas jedného pobytu na Maldivách.

Plavby

Byť stále na jednom mieste, jednej pláži a jednom ostrove? Nuda. Treba toho spoznať viac – užiť si neskutočné neobývané ostrovčeky, kúpať sa každý deň na inej pláži, navštíviť viaceré lokálne ostrovy a dedinky… Na našej plavbe zažijete len to NAJ z Maledív!

Tie najzaujímavejšie a najgýčovejšie miesta, záplava odtieňov tyrkysovej, neustále sa meniace panorámy pred nami… K tomu to najlepšie šnorchlovanie a potápanie, delikátna kuchyňa, a samozrejme, povolený alkohol (na rozdiel od lokálnych ostrovov, tu prohibícia ani povinný dress code neplatí!).

Hotelom nám bude naša jachta, na ktorej si budeme užívať všetkého dosýta. Opaľovanie a chillík na sundecku, chytanie vlastných rýb, každý deň iný program a iné zážitky… jednoducho radosť žiť. Toto je rozhodne tá najzábavnejšia forma dovolenky na Maledivách. A je vhodná aj pre deti!

Pridať sa môžete buď k sprevádzanej skupine v stanovenom termíne, alebo vám a vašej partii jachtu prenajmeme celú v termíne, kedy len chcete.