Skip to main content
Maledivy INAK - Fulmaya Travel ® | Zavolajte nám: +421 902 901 974 | alebo napíšte: zajazdy@velkedivy.sk

Ostrov 6 – luxus za dobrú cenu

Maličký ostrov vzdialený hodinu a pol loďou od letiska. Veľmi komfortné ubytovanie v izbe s výhľadom na oceán alebo záhradnej vilke, fantastický výber výletov, kvalitné šnorchlovanie z pláže a vynikajúca strava.


Na tomto ostrovčeku kedysi žilo 500 obyvateľov, no väčšina z nich odišla za prácou v Male. Zostalo len pár mohykánov, ktorých uvidíte relaxovať v sieťach na ulici, modliť sa v mešite či rybárčiť. Dnes je na tomto ostrove len niekoľko guesthousov a je unikátny v tom, že pri ňom ide o „zlatú strednú cestu“ – je niečím „medzi rezortom a lokálnym ostrovom“. Hoci služby a ubytovanie v našom hoteli sú rovnako kvalitné ako v rezorte, ste stále na lokálnom ostrove a teda nestojí to toľko, ako by ste zaplatili v rezorte. Nájdete tu nádhernú pláž a tiež komfort, ktorý od lepšej dovolenky očakávate. Na ostrove je i niekoľko suvenírových obchodov, obchodíkov so zmiešaným tovarom a príjemných kaviarní. Zdravotná starostlivosť sa nachádza na susednom ostrove (10 min. loďkou).

Ubytovanie

Najkomfortnejší hotel z našej ponuky. Pozostáva z niekoľkých menších hotelových budov, v ktorých ponúka viacero kategórií izieb. Najviac odporúčame ubytovanie v izbe ocean view s výhľadom na more alebo v záhradnej vilke. V hoteli je k dispozícii spa centrum s masážami, menší bazén, fitnescentrum, nealko bar, centrum vodných športov. Samozrejmosťou na izbe je wifi, klimatizácia, tv a minichadnička.

Možnosti ubytovania

  • Ocean view – už bližšie k moru sa nedá. Najnovšie izby s balkónom otočeným priamo na tyrkysovú lagúnu. Vhodné pre romantikov. V tomto type izby je možné mať dve prísteľky.
  • Garden villa – bungalovy mimo hotelovej budovy pre pocit väčšej exotiky. Priestrannejšie a vhodné pre tých, čo pred hotelovou budovou uprednostnia radšej bývanie vo vilke. V tomto type izby je možné mať dve prísteľky.
  • Superdeluxe – priamo na hotelovej pláži, s výhľadom na palmový háj a s možnosťou vyjsť pred dvere a byť rovno „tam“. Vhodné pre rodiny s deťmi.
  • Boutique Superdeluxe – izby v budove, ktorá má najbližšie bazén. Vhodné pre tých, čo si chcú ráno ako prvé zaplávať v bazéne.
  • Standard room – obyčajné izby na prízemí s malou predzáhradkou, bez výhľadu. Pre tých, čo chcú ušetriť na spaní, ale ešte stále si chcú užívať výhody nášho najluxusnejšieho hotela.
Superdeluxe

Standard room

Pláž

Na plavkovú pláž s nádherným bielym pieskom sa dostanete príjemnou krátkou prechádzkou priamo od hotelovej „neplavkovej“ pláže, alebo cestičkou vedúcou cez džungľu. Vďaka kokosovým palmám nájdete na bikini pláži i dostatok tienistých miest. Za šnorchlovačkou nemusíte chodiť ďaleko – kvalitný domáci útes je kúsok od pláže. Okrem leňošenia na plavkovej pláži vám odporúčame i výlet na piesočné ostrovčeky (sandbank), ktoré sú v tejto lokalite neskutočne pekné, až gýčovité.

Strava

Veľmi chutná fusion kuchyňa je v hoteli servírovaná formou bohatých bufetov. Priamo pred vami vám ugrilujú rybu, pripravia cestoviny či iné špeciality európskej i ázijskej kuchyne. Odporúčame pobyt s polpenziou alebo plnou penziou (strava v hoteli je jednak skvelá, no na ostrove veľa iných stravovacích možností ani nie je). Ak si pre svoju dovolenku zvolíte len raňajky či polpenziu, obed a večeru si kedykoľvek môžete doobjednať i priamo v hoteli na mieste. Na ostrove sa nachádza aj miestna krčmička, kde sa dá tiež najesť.

Aktivity

Tento ostrov ulahodí nielen dovolenkárom, ktorí si chcú oddýchnuť, ale aj tým, ktorí chcú byť aktívni. Ponuka výletov a aktivít tu patrí pomedzi najlepšie v rámci všetkých našich ostrovov. Odporúčame napríklad výlet na sandbank spojený s piknikom, kempovanie na neobývanom ostrove, výlety na šnorchlovacie spoty, nočnú či dennú šnorchlovačku s neškodnými žralokmi (unikátny zážitok), výlet za delfínmi, mantami či korytnačkami, romantickú večeru na pláži, výlet na iný obývaný ostrov… V hotelovom dive centre si môžete zapožičať rôzne vodné športy (kajak, paddleboard, vodný skúter a i.) alebo prípadne urobiť PADI kurz.