Skip to main content
Maledivy INAK - Fulmaya Travel | Zavolajte nám: +421 902 901 974 | alebo napíšte: zajazdy@velkedivy.sk

Ostrov 6 – luxus za dobrú cenu

Maličký ostrov vzdialený hodinu a pol loďou od letiska. Veľmi komfortné ubytovanie v hoteli či vilke, bohatý výber výletov, kvalitné šnorchlovanie priamo z pláže a vynikajúca strava.


Pokojný ostrovček, na ktorom je len niekoľko guesthousov a kde kedysi žilo 500 obyvateľov. Väčšina z nich odišla za prácou v Male a zostalo len pár mohykánov, ktorých uvidíte relaxovať v sieťach na ulici, modliť sa v mešite, pracovať na stavbe či rybárčiť. Na ostrove sa nachádzajú poväčšinou ešte pôvodné koralové domy, čo je dnes už pomaly rarita. Nájdete tu nádhernú pláž a tiež komfort, ktorý od lepšej dovolenky očakávate. Na ostrove je i niekoľko suvenírových obchodov a zdravotná starostlivosť sa nachádza na susednom ostrove (10 min. loďkou).

Ubytovanie

Najluxusnejší hotel z našej ponuky. Pozostáva z niekoľkých menších hotelových budov, v ktorých ponúka viacero kategórií izieb – od základnej izby standard až po najlepšiu ocean view s výhľadom na more. Pri tomto hoteli ide o „zlatú strednú cestu“, t. j. je to niečo medzi lokálnym ostrovom a rezortom. V hoteli je k dispozícii spa centrum s masážami, fitnescentrum, nealko bar, centrum vodných športov. Samozrejmosťou v izbe je wifi, klimatizácia, tv a minichadnička.

Možnosti ubytovania

  • Ocean view – už bližšie k moru sa nedá. Najnovšie izby s balkónom otočeným priamo na tyrkysovú lagúnu. Vhodné pre romantikov. V tomto type izby je možné mať dve prísteľky.
  • Garden villa – bungalovy mimo hotelovej budovy pre pocit väčšej exotiky. Priestrannejšie a vhodné pre tých, čo pred hotelovou budovou uprednostnia radšej bungalov. V tomto type izby je možné mať dve prísteľky.
  • Superdeluxe – priamo na hotelovej pláži, s výhľadom na palmový háj a s možnosťou vyjsť pred dvere a byť rovno „tam“. Vhodné pre rodiny s deťmi.
  • Boutique Superdeluxe – izby v budove, ktorá má najbližšie bazén. Vhodné pre tých, čo si chcú ráno ako prvé zaplávať v bazéne.
  • Standard room – obyčajné izby na prízemí s malou predzáhradkou, bez výhľadu. Pre tých, čo chcú ušetriť na spaní, ale ešte stále si chcú užívať výhody nášho najluxusnejšieho hotela.
Ocean view

Garden villa

Superdeluxe

Standard room

Pláž

Na plavkovú pláž sa dostanete príjemnou krátkou prechádzkou priamo od hotelovej „neplavkovej“ pláže, alebo roztomilou cestičkou vedúcou cez upravenú džungľu. Vďaka kokosovým palmám nájdete na bikini pláži i dostatok tienistých miest. Za šnorchlovačkou nemusíte chodiť ďaleko – kvalitný domáci útes je kúsok od pláže.

Strava

Vynikajúca fusion kuchyňa je v hoteli servírovaná formou bohatých bufetov. Odporúčame tu polpenziu alebo plnú penziu (strava v hoteli je jednak skvelá, no na ostrove veľa iných stravovacích možností ani nie je). Ak si pre svoju dovolenku zvolíte len raňajky či polpenziu, obed a večeru si kedykoľvek môžete doobjednať i priamo v hoteli na mieste.

Aktivity

Tento ostrov ulahodí nielen dovolenkárom, ktorí si chcú oddýchnuť, ale aj tým, ktorí chcú byť aktívni. Ponuka výletov a aktivít tu patrí pomedzi najlepšie v rámci všetkých našich ostrovov. Odporúčame napríklad výlet na sandbank spojený s piknikom, kempovanie na neobývanom ostrove, výlety na šnorchlovacie spoty, nočnú či dennú šnorchlovačku s neškodnými žralokmi (unikátny zážitok), výlet za delfínmi, mantami či korytnačkami, romantickú večeru na pláži, výlet na iný obývaný ostrov… V hotelovom dive centre si môžete zapožičať rôzne vodné športy (kajak, paddleboard, vodný skúter a i.) alebo prípadne urobiť PADI kurz.